Kalender

Printversie Menagenda 2014/Voorlopige Menagenda 2015: Menagenda 2014-2015.xls (volledige jaren)
 

Samenstelling Menagenda

Een van de taken van het districtbestuur is het samenstellen van de menagenda voor het district.  Wedstrijden welke niet voorkomen op de menagenda worden door de wedstrijdadministratie van de KNHS eerst ter goedkeuring voor gelegd aan het district.
Graag willen wij u de gang van zaken rond de samenstelling van de menagenda nog eens toelichten.
 
De wedstrijdagenda is gesplitst in twee delen indoor en outdoor.  De opgave aan KNHS Ermelo moet in een voorgeschreven sjabloon. .
 
De menagenda van het district moet in juni en december voor het komende halfjaarbij de wedstrijdorganisatie van KNHS Ermelo worden aangeleverd. Hier wordt de landelijke agenda samengesteld en aan het menplatform voorgelegd ter vaststelling.
 
Het district bestuur heeft er voor gekozen de bestaande procedure te handhaven.
In juni van het jaar wordt de menagenda van het lopende jaar gekopieerd en worden de data zodanig aangepast dat de wedstrijden voor het komende jaar in dezelfde week of hetzelfde weekeinde worden gehouden. Zo verkrijgen we inzicht in de spreiding van de wedstrijden en krijgen verenigingen die uit traditie al “tig” jaar een wedstrijd houden in een bepaald weekeinde een beetje voorrang op die datum. Deze eerste versie wordt naar de provinciale vertegenwoordigers gestuurd om deze in hun provincie te bespreken en eventueel voorstellen te doen tot aanpassing.
Aan de hand van de opmerkingen en voorstellen wordt gekeken of er geen “conflict” wedstrijden ontstaan binnen het district. Eventuele problemen worden zoveel mogelijk in overleg opgelost. Lukt het niet dan neemt het districtbestuur een besluit en stelt de agenda voor het district vast.
 
Aan de hand van de door de algemene vergadering vastgestelde jaaragenda worden door of namens  het bestuur de indoor en outdoor agenda voor KNHS Ermelo samengesteld
 
Voor wedstrijden die later worden aangemeld zal goedkeuring afhankelijk zijn van de hoeveelheid wedstrijden die er die dag reeds zijn en welke afstand in kilometers er tussen de wedstrijdplaatsen zijn.
 
Bestuur mendistrict noord 
 

Speciale wedstrijdkalenders

Wedstrijdkalender 2014 Mendurance is gepubliceerd. Zie https://www.knhs.nl/kenniscentrum/mendurance/

 


Menagenda District Noord 2014

                                                                                      Soort                                         Openstelling

Wijzigingen/aanvullingen op de                                      D = Dressuur                                O = Open
menagenda naar ItoWerkman@hotmail.com                  V = Vaardigheid                            D = District
                                                                                       S = Samengesteld Mennen           R = Ras
                                                                                       m = Minimarathon                         U = Uitnodiging
Datum Wedstrijdplaats Organisatie   Soort Openst. Bijzonderheden
17-mei Gersloot Marathon Gersloot
T. Douma ,   marathongersloot@hotmail.com
outdoor     S O Impulswedstrijd
24-mei Peins Hans van Riet, Kerkstraat 30, 8812 JP, Peins, 0517-785066, hanscarla@live.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
24-mei Wateren Menvereniging “De Bosk-riders”
Nanda Swart ,Wateren 24, 8438 SB Wateren, tel: 06-30537581,  info@mendurancedfw.nl  Website www.mendurancedfw.nl
outdoor       O mendurance
24 en 25 mei Zuidwolde J. Jongman, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108, mvzuidwolde@planet.nl outdoor     S O  
24-mei Terrein aan de Yndyk, Boazum Boarnsterhimwedstrijd
Nancy Meijer
boarnsterhimwedstrijd@hotmail.com
www.boarnsterhimwedstrijd.nl
outdoor D     B b t/m Z, paarden en pony's, grasbodem, alleen leden HSF de Pikmarruters, Raerderhimruters en Boarnruters
29-mei Leek mensportnienoord@gmail.com outdoor D V   O Er kunnen 2 vaardigheidsparcoursen gereden worden. Kur op muziek bij voldoende deelname 
31-mei Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    outdoor D V   O 2 proeven friezen competitie ook open voor andere rassen
31-mei Delfzijl I. Dob, Hoofdstraat 2, 9937 PD Meedhuizen, 0596-533364, inez.dob@home.nl outdoor     S O  
31-mei Damwoude www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
7-jun Franeker www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
7-jun Sneek CH Sneek - mennen dressuur, www.chsneek.nl. outdoor D     O  
14-jun Zuidwolde J.Jongma, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108,  mvzuidwolde@planet.nl outdoor D V   O  
14-jun Britswerd www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
14-jun Oenkerk PSV Trynwalden
Rommy Veenstra, 06-22889681
rommyboelens@hotmail.com
outdoor D        
21-jun Gaasterland Nynke de Graaf, 06-42902371, secretariaat@smw-gaasterland.nl, www.smw-gaasterland.nl

 
outdoor     S O  
21-jun Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm,  0512- 370882, info@sanninghoeve.nl indoor D V   O 2 proeven
25-jun Gorredijk MV Gorredijk
Mathijs Kramer, Kolderveen 15, 8407 EN Terwispel  06-54682390, menvereniginggorredijk@gmail.com
outdoor D V   O Avondwedstrijd
27-jun Bolsward PC De Hanzeruiters outdoor D     O 2 proeven
28-jun t Zandt Menvereniging t'Zandt
A. Brontsema, Zijldijksterweg 10, 9915 TD 't Zandt, 0596-581949, 06-11243006, j.w.brontsema@kpnmail.nl
outdoor D V   O  
28-jun Elim MV Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande   0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  outdoor     S O Impulswedstrijd
5-jul Welsrijp www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
6-jul Roden H. Willems, Hoofdweg 46, 9341 BJ Veenhuizen, 06-25046943, hinkwillems@hetnet.nl outdoor D     O Bixie ??
12 en 13              juli Leek    mensportnienoord@gmail.com
C. Westerhof, Juffr. Clewitsstraat 2b,
9311 PG Nieuw Roden, 06 21 555 219 
outdoor     S O  
13-jul Nieuw Weerdinge Tentoonstellingsvereniging Het Zuidenveld,  coby.vanpeperstraten@hotmail.com outdoor D V   O 2 Dressuur en 2 Vaardigheid, Impuls en Bixie
13-jul Oldeholtpade Fokvereniging Het Friese Paard,                  Anne-Lys Herder, Tjalling Harkeswei 95, 9241 HM Wijnjewoude,  06-30774601, annelysherder@hotmail.com outdoor D     R FriesRas
17-jul Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande 0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  outdoor D V   O Avondwedstrijd
18-jul Garijp Stichting Friezendei
R. Veenje, Sigerswald 15, 9263 TW Garijp,  rimcoveenje@hotmail.com                                     
outdoor D V   R Fries Ras
19-jul Sint Nicolaasga www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Oefenmarathon 0-reglement
20-jul Vries Kraaienmenners, Max Zwaneveld, Witterhaar 17, 9405 VJ Assen, kraaienmenners@live.nl outdoor D V   O  
25-jul Drachten Fokvereniging it Fryske Greidhinder
H.Rijks, Tolheksbuurt 5 9245 HX Nijbeets, 0512-462060,      hgivdm@hetnet.nl
outdoor D V   R Fries Ras
25-jul Driesum/-Wouterswoude  stichting paardensport Driesum/Wouterswoude, Eastwald 8, 9114 AD Driezum, 0511-424142,  paardenmarathon@paardendagen.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
27-jul Veenhuizen MV Bergveen
Fam. Huizing, Gravenlandsewijk 10, 9354 VK Veenhuizen,   0594-632132, Huizingshetl@online.nl
outdoor D V   O  
1 2 en 3 aug. Boijl Menevent Boijl. Contactpersoon: Jeanet Wijma,
06-30573247, meneventboijl@gmail.com Districtskampioenschappen SMW mennen
outdoor D V S O Op 1 augustus Talentencompetitie en dressuur en vaardigheid. 2 en 3 augustus samengestelde menwedstrijd (districtskampioenschappen)
2-aug Cornwerd Concours Cornwerd,
Swaen Brink, 0515-231315, boeyenkamp@hetnet.nl
outdoor D     O 2 proeven
3-aug Ruinerwold Woldruiters, Ruinerwold
Jorien Hensing, Bouwkamp 48, 7943HL Meppel, 06-57215520, mennen.woldruiters@live.nl
outdoor D V   O  
9-aug Harlingen www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
9-aug Ten Post Menvereniging De Postiljons, Postiljons@live.nl
Districtskampioenschappen Dressuur en Vaardigheid
outdoor D V   D  
10-aug Assen Fokv. Gron- Drenthe comb. Fries ras
Yvonne Elting, Atlasstraat 49, 9801 VA Zuidhorn,    kfpsassen@gmail.com
outdoor D     R Fries Ras
16-aug Ameland Amelander rijvereniging,  www.amrv.nl, Tel. secretariaat: 0621525070. Secr.paardenmarathonameland@gmail.com outdoor     S   Impulswedstrijd
17-aug Sonnega Mv de Linderuiters
M Hopman, P Stuyvesantweg 66, 8479 HJ Oldetrijne, 0561-617525, jhopman@kpnmail.nl
outdoor     S O Impulswedstrijd
22-aug Meerwijk/ Kropswolde p.s.v. de Eendracht,  Hoogezand
wedstrijden@psveendracht.nl
outdoor D V   O ook hobbyklasse
23-aug Blauwhuis Joke Heida, Poel 1, 8723 BX,  KOUDUM     jheida@cvo-zwfryslan.nl outdoor D     R Fries Ras
23 en 24 aug Noordwolde menkaampe@live.nl outdoor     S O  
24-aug Emmer-compascuum LR en PC de Runderuiters/ Rundemenners
Anouk van Klinken, runderuiters@hotmail.nl
outdoor D V   O bixie en impuls
30-aug Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    outdoor D V   O   2 proeven 
30-aug Burgum franswijts@outlook.com outdoor     S   Impulswedstrijd
30-aug Assen Stroomdalruiters, Loon outdoor D V   O  
5 en 6 sept Driesum/-Wouterswoude    outdoor     S U Nat Kamp SWM
6-sep Zuidlaarderveen St De-mennerij
H Hut,  dorpstraat  9,   9474PA    Zuidlaarderveen,  0598-491657 of 06-30083794, demennerij@gmail.com

  
outdoor     S O Impulswedstrijd
6-sep Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882,    info@sanninghoeve.nl    outdoor D V   O  
12-sep Drachten  Yvonne Elting, tel. 06 10416555, mail kfpsassen@gmail.com outdoor D     R Fries Ras
20-sep Onstwedde J. Bodewes, 06-51855152, jbodewes@online.nl outdoor         Mendurance                         Klasse 1 en impuls: 27,5 km
Klasse 2: 44,2 km
Klasse 3: 55 km
20-sep Ermelo Op uitnodiging, na selectie via Mendistrict Noord  outdoor D V   U Hippiade
21-sep Bant NOP M.Stegeman, Korte omgang 34, 8314 AD Bant, 06-13366672,  menverenigingdeburcht@hotmail.com       outdoor     S O Impulswedstrijd
5-okt Ruinerwold Woldruiters, Ruinerwold
Jorien Hensing, Bouwkamp 48, 7943HL Meppel, 06-57215520, mennen.woldruiters@live.nl
indoor D V   O  
4-okt Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264,  lindedijk@hotmail.com indoor D     O  
5-okt Oldeholtpade Casper Fischer,    marathon@menverenigingoldeholtpade.nl   outdoor     S   Impulswedstrijd
11-okt Schildwolde PSV SEO
N.Rood, Jonker Egbert Clantsingel 43, 9617 ET, Harkstede. info@Roodvoetverzorging.nl. 
indoor D V   O  
11-okt Oenkerk Y. van Houten, Haadwei 28, 9108 MA Broeksterwald,  psvtrynwalden@hotmail.com indoor D     O friezencompetitie en ook voor overige paarden en ponys  2 proeven
18-okt Sleen A.Betting, Bakkersteeg 4, 7843PX Erm, 0591-362188, bakkersteeg@hetnet.nl  indoor D V   O  
19-okt Nijeberkoop Sec. Mevr S.Kortekaas te Nijeberkoop, 0516-441577, www.sgw-friesland.nl,  secretariaat@sgw-friesland.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
Hobbyklasse
25-okt Gorredijk Mathijs Kramer, Kolderveen 15, 8407 EN Terwispel, 06-54682390, menvereniginggorredijk@gmail.com indoor D V   O  
26-okt Blijham PSVOmlandia
A. Schenkel, 06-25371453, wedstrijdsecretariaat@omlandia.eu
indoor D V   O  
1-nov Westerbork MV Borkerruiters
Annechien Pol, 06-51409595, email: mennen.Borkerruiters@gmail.com
indoor D V   O  
1-nov Oostwold I.Werkman, Eestumerweg 41, 9792 RB  Ten Post, 050-3021619 Cont.pers. Nicole Rood                                      e-mail:  rood-nic@gmail.com indoor D V   O  
1-nov Tolbert Menvereniging Westerkwartier  I. Niesing, Pasop 25, 9355 TH Midwolde, 06-14200344,  Opgave@mrwesterkwartier.nl indoor D       alleen open gesteld voor shetlanders.
8-nov Onstwedde PSV de Driesporen Onstwedde, Martine Trijbels, Dwarsdiep 15, 9663 TS Boven Pekela, 0597-647571, martine@trijbels.nl   indoor D     O 2 dressuur proeven, hobby klasse en bixie 
15-nov Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    indoor D V   O  
22-nov Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande, 0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  indoor D V   O  
23-nov Zeijen Kraaienmenners
Max Zwaneveld, Witterhaar 17, 9405 VJ Assen, kraaienmenners@live.nl
indoor D V   O  
29-nov Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264  lindedijk@hotmail.com indoor D     O  
6-dec Kollum K. de Haan, Bergsmawei 9, 9124 ES, Jouswier, 0519-241402, ankiedehaan@planet.nl indoor D     O  
20-dec Zuidwolde J. Jongman, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108, mvzuidwolde@planet.nl indoor D     O  
30-dec Vinkega Kees Slot, Hoofdstraat West 74, 8391 KA, Noordwolde, 0561 433047 / 06 19960012, tolsseek@hotmail.com indoor D     O 2 proeven
Wijzigingen/aanvullingen op de menagenda naar: ItoWerkman@hotmail.com          
Versie: 8-5-2014 16:54              
               

Voorlopige Menagenda Mendistrict Noord 2015

                                                                                      Soort                                         Openstelling

Wijzigingen/aanvullingen op de                                      D = Dressuur                                O = Open
menagenda naar ItoWerkman@hotmail.com                  V = Vaardigheid                            D = District
                                                                                       S = Samengesteld Mennen           R = Ras
                                                                                       m = Minimarathon                         U = Uitnodiging


Datum Wedstrijdplaats Organisatie   Soort Openst. Bijzonderheden
4-jan Roden H. Willems, Hoofdweg 46, 9341 BJ Veenhuizen, 06-25046943, hinkwillems@hetnet.nl indoor D V   O  
10-jan Onstwedde PSV de Driesporen Onstwedde
Martine Trijbels, Dwarsdiep 15, 9663 TS Boven Pekela, 0597-647571, martine@trijbels.nl  
indoor D     O 2 dressuur proeven, hobby klasse en bixie,   kür op muziek
17-jan  Delfzijl I.Werkman, Eestumerweg 41, 9792 RB  Ten Post, 050-3021619, ItoWerkman@hotmail.com indoor D V   O  
18-jan Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm,  0512- 370882, info@sanninghoeve.nl indoor D V   O 2 proeven
24-jan Assen Fokv. Gron- Drenthe comb. Fries ras
Yvonne Elting, Atlasstraat 49, 9801 VA Zuidhorn,    kfpsassen@gmail.com
outdoor D     R Fries Ras
31-jan Sonnega jhopman@kpnmail.nl indoor       O minimarathon, een serie van twee
1-feb Franeker sjaerdema ljauckemaruiters indoor         indoor marathon
1-feb Assen Fokv. Gron- Drenthe comb. Fries ras
Yvonne Elting, Bataviastraat 14 A, 9715 KN Groningen, y_elting@hotmail.com
 
indoor D     R Fries Ras
7-feb t'Zandt Menvereniging t'Zandt
A. Brontsema, Zijldijksterweg 10, 9915 TD 't Zandt, 0596-581949, 06-11243006, j.w.brontsema@kpnmail.nl
indoor D V   O  
14-feb Elim MV Elim
Jolanda ten Caat, Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande, 0528-352120, jodelejoogie@gmail.com 
outdoor D V   O  
15-feb Tolbert  De Aangespannen Haflinger regio Noord indoor D V     impuls, onderlinge wedstrijd alleen voor Haflingers
15-feb Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    indoor D V   O 2 proeven
21-feb Franeker sjaerdema ljauckemaruiters indoor D V      
22-feb Oudega SM Klaverkampruiters
Folkert Algra falgra@xs4all.nl
indoor     m O minimarathon competitie
28-feb Schildwolde Mencommissie SEO
N.Rood, Jonker Egbert Clantsingel 43, 9617 ET Harkstede, rood.nic@gmail.com
indoor D V   O  
28-feb Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264, lindedijk@hotmail.com indoor D     O finale friezencompetitie op uitnodiging
1-mrt Grolloo Het Paardendal, FNRS-Manege indoor         Bixie het Paardendal Grolloo
7-mrt Gorredijk Mathijs Kramer, Kolderveen 15, 8407 EN Terwispel, 06-54682390, menvereniginggorredijk@gmail.com indoor D V   O  
7-mrt Oostwold I.Werkman, Eestumerweg 41, 9792 RB  Ten Post, 050-3021619
Nicole Rood, rood.nic@gmail.com
indoor D V   O  
14-mrt Tolbert psv de Smidshorn
a.poelman@idteam.nl
indoor D     D Dressuur   Kampioenschap District Noord Paarden en ponys
15-mrt Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    indoor D V   O 2 proeven
21-mrt Sleen A.Betting, Bakkersteeg 4, 7843PX Erm, 0591-362188 bakkersteeg@hetnet.nl  indoor D V   O  
21-mrt Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264  lindedijk@hotmail.com indoor D     O  
22-mrt Bronneger Bronneger
I.N. Veneman-Fleurke, 06-41704260,  mennenbronneger@gmail.com
indoor   V   O Vaardigheid   Kampioenschap District Noord Paarden en ponys  2 parcoursen 
28-mrt Onstwedde Mv. de drie sporen
Martine Trijbels, martine@trijbels.nl
indoor     m O minimarathon competitie, (Finale) en bekend making van de kampioenen.
4-apr Westerbork J. Nijmeijer,  Steendevalsweg 31, 9436 Pl Mantinge, 0593-552258, 06-48275632, j.nijmeijer@hetnet.nl
 
outdoor D V   O  
4-apr Onstwedde PSV de Driesporen Onstwedde
Martine Trijbels, Dwarsdiep 15, 9663 TS Boven Pekela, 0597-647571, martine@trijbels.nl  
indoor D V   O 2 dressuur proeven, hobby klasse en bixie,   kür op muziek
6-apr Leek mensportnienoord@gmail.com
C. Westerhof, Juffr. Clewitsstraat 2b,
9311 PG Nieuw Roden, 06 21 555 219
outdoor     S O Impulswedstrijd
11-apr Schildwolde E.Poppen, 1e Muggenbeeklaan 8, 9619TA Froombosch, 06-53757125 outdoor     S O Impulswedstrijd
12-apr Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882,    info@sanninghoeve.nl    indoor D V   O 2 proeven
18-apr Hoogezand Manege Nieboer, van der Duyn van Maasdamweg 274a, 9602 VT Hoogezand, contactpers. Meranda Slothouwer, PSV de Eendracht,    info@psveendracht.nl outdoor D V     Enkel- en dubbelspan
25-apr Cornwerd www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
2 en 3 mei Bronneger SMW Bronneger
M.vd Scheur, menwedstrijdbronneger@hotmail.com
outdoor     S O  
3-mei Franeker Sjaerdema-Liauckemaruiters, secr Lysbeth Hettinga, lyshettinga@hotmail.com  outdoor D     O  impuls, B, L, M, Z, ZZ
9-mei Onstwedde PSV de Driesporen Onstwedde
Martine Trijbels, Dwarsdiep 15, 9663 TS Boven Pekela, 0597-647571, martine@trijbels.nl  
outdoor D V   O 2 dressuur proeven, hobby klasse en bixie,   kür op muziek
9-mei Oenkerk menvereniging psv Trynwalden, Oenkerk
Tineke Jellema,  marathonoenkerk@gmail.com
outdoor     S O Impulswedstrijd
14-mei Leek mensportnienoord@gmail.com outdoor D V   O Er kunnen 2 vaardigheidsparcoursen gereden worden. Kur op muziek bij voldoende deelname 
16-mei Gersloot Marathon Gersloot
T. Douma ,   marathongersloot@hotmail.com
outdoor     S O Impulswedstrijd
23-mei Peins Hans van Riet, Kerkstraat 30, 8812 JP, Peins, 0517-785066, hanscarla@live.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
23-mei Wateren Menvereniging “De Bosk-riders”
Nanda Swart ,Wateren 24, 8438 SB Wateren, tel: 06-30537581,  info@mendurancedfw.nl  Website www.mendurancedfw.nl
outdoor       O mendurance
22 en 23 mei Zuidwolde J. Jongman, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108, mvzuidwolde@planet.nl outdoor     S O  
23-mei Terrein aan de Yndyk, Boazum Boarnsterhimwedstrijd
Nancy Meijer
boarnsterhimwedstrijd@hotmail.com
www.boarnsterhimwedstrijd.nl
outdoor D     B b t/m Z, paarden en pony's, grasbodem, alleen leden HSF de Pikmarruters, Raerderhimruters en Boarnruters
30-mei Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    outdoor D V   O 2 proeven friezen competitie ook open voor andere rassen
30-mei Delfzijl I. Dob, Hoofdstraat 2, 9937 PD Meedhuizen, 0596-533364, inez.dob@home.nl outdoor     S O  
30-mei Damwoude www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
6-jun Franeker www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
6-jun Sneek CH Sneek - mennen dressuur, www.chsneek.nl. outdoor D     O  
13-jun Zuidwolde J.Jongma, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108,  mvzuidwolde@planet.nl outdoor D V   O  
13-jun Britswerd www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
13-jun Oenkerk PSV Trynwalden
Rommy Veenstra, 06-22889681
rommyboelens@hotmail.com
outdoor D        
                 
20-jun Gaasterland Nynke de Graaf, 06-42902371, secretariaat@smw-gaasterland.nl, www.smw-gaasterland.nl

 
outdoor     S O  
20-jun Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm,  0512- 370882, info@sanninghoeve.nl indoor D V   O 2 proeven
24-jun Gorredijk MV Gorredijk
Mathijs Kramer, Kolderveen 15, 8407 EN Terwispel  06-54682390, menvereniginggorredijk@gmail.com
outdoor D V   O Avondwedstrijd
26-jun Bolsward PC De Hanzeruiters outdoor D     O 2 proeven
27-jun t Zandt Menvereniging t'Zandt
A. Brontsema, Zijldijksterweg 10, 9915 TD 't Zandt, 0596-581949, 06-11243006, j.w.brontsema@kpnmail.nl
outdoor D V   O  
27-jun Elim MV Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande   0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  outdoor     S O Impulswedstrijd
4-jul Welsrijp www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
5-jul Roden H. Willems, Hoofdweg 46, 9341 BJ Veenhuizen, 06-25046943, hinkwillems@hetnet.nl outdoor D     O Bixie ??
11 en 12 juli Leek    mensportnienoord@gmail.com
C. Westerhof, Juffr. Clewitsstraat 2b,
9311 PG Nieuw Roden, 06 21 555 219 
outdoor     S O  
12-jul Nieuw Weerdinge Tentoonstellingsvereniging Het Zuidenveld,  coby.vanpeperstraten@hotmail.com outdoor D V   O 2 Dressuur en 2 Vaardigheid, Impuls en Bixie
12-jul Oldeholtpade Fokvereniging Het Friese Paard,                  Anne-Lys Herder, Tjalling Harkeswei 95, 9241 HM Wijnjewoude,  06-30774601, annelysherder@hotmail.com outdoor D     R FriesRas
16-jul Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande 0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  outdoor D V   O Avondwedstrijd
17-jul Garijp Stichting Friezendei
R. Veenje, Sigerswald 15, 9263 TW Garijp,  rimcoveenje@hotmail.com                                     
outdoor D V   R Fries Ras
18-jul Sint Nicolaasga www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Oefenmarathon 0-reglement
19-jul Vries Kraaienmenners, Max Zwaneveld, Witterhaar 17, 9405 VJ Assen, kraaienmenners@live.nl outdoor D V   O  
24-jul Drachten Fokvereniging it Fryske Greidhinder
H.Rijks, Tolheksbuurt 5 9245 HX Nijbeets, 0512-462060,      hgivdm@hetnet.nl
outdoor D V   R Fries Ras
24-jul Driesum/-Wouterswoude  stichting paardensport Driesum/Wouterswoude, Eastwald 8, 9114 AD Driezum, 0511-424142,  paardenmarathon@paardendagen.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
26-jul Veenhuizen MV Bergveen
Fam. Huizing, Gravenlandsewijk 10, 9354 VK Veenhuizen,   0594-632132, Huizingshetl@online.nl
outdoor D V   O  
31 jul en 1 en 2 aug Boijl Menevent Boijl. Contactpersoon: Jeanet Wijma,
06-30573247, meneventboijl@gmail.com Districtskampioenschappen SMW mennen
outdoor D V S O Op 1 augustus Talentencompetitie en dressuur en vaardigheid. 2 en 3 augustus samengestelde menwedstrijd (districtskampioenschappen)
1-aug Cornwerd Concours Cornwerd,
Swaen Brink, 0515-231315, boeyenkamp@hetnet.nl
outdoor D     O 2 proeven
2-aug Ruinerwold Woldruiters, Ruinerwold
Jorien Hensing, Bouwkamp 48, 7943HL Meppel, 06-57215520, mennen.woldruiters@live.nl
outdoor D V   O  
8-aug Harlingen www.marathoncompetitie.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
8-aug Ten Post Menvereniging De Postiljons, Postiljons@live.nl
Districtskampioenschappen Dressuur en Vaardigheid
outdoor D V   D  
9-aug Assen Fokv. Gron- Drenthe comb. Fries ras
Yvonne Elting, Atlasstraat 49, 9801 VA Zuidhorn,    kfpsassen@gmail.com
outdoor D     R Fries Ras
15-aug Ameland Amelander rijvereniging,  www.amrv.nl, Tel. secretariaat: 0621525070. Secr.paardenmarathonameland@gmail.com outdoor     S   Impulswedstrijd
16-aug Sonnega Mv de Linderuiters
M Hopman, P Stuyvesantweg 66, 8479 HJ Oldetrijne, 0561-617525, jhopman@kpnmail.nl
outdoor     S O Impulswedstrijd
21-aug Meerwijk/ Kropswolde p.s.v. de Eendracht,  Hoogezand
wedstrijden@psveendracht.nl
outdoor D V   O ook hobbyklasse
22-aug Blauwhuis Joke Heida, Poel 1, 8723 BX,  KOUDUM     jheida@cvo-zwfryslan.nl outdoor D     R Fries Ras
22 en 23 aug Noordwolde menkaampe@live.nl outdoor     S O  
23-aug Emmer-compascuum LR en PC de Runderuiters/ Rundemenners
Anouk van Klinken, runderuiters@hotmail.nl
outdoor D V   O bixie en impuls
29-aug Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    outdoor D V   O   2 proeven 
29-aug Burgum franswijts@outlook.com outdoor     S   Impulswedstrijd
29-aug Assen Stroomdalruiters, Loon outdoor D V   O  
4 en 5 sep Driesum/-Wouterswoude    outdoor     S U Nat Kamp SWM
5-sep Zuidlaarderveen St De-mennerij
H Hut,  dorpstraat  9,   9474PA    Zuidlaarderveen,  0598-491657 of 06-30083794, demennerij@gmail.com

  
outdoor     S O Impulswedstrijd
5-sep Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882,    info@sanninghoeve.nl outdoor D V   O  
11-sep Drachten  Yvonne Elting, tel. 06 10416555, mail kfpsassen@gmail.com outdoor D     R Fries Ras
19-sep Onstwedde J. Bodewes, 06-51855152, jbodewes@online.nl outdoor         Mendurance                         Klasse 1 en impuls: 27,5 km
Klasse 2: 44,2 km
Klasse 3: 55 km
19-sep Ermelo Op uitnodiging, na selectie via Mendistrict Noord  outdoor D V   U Hippiade
21-sep Bant NOP M.Stegeman, Korte omgang 34, 8314 AD Bant, 06-13366672,  menverenigingdeburcht@hotmail.com       outdoor     S O Impulswedstrijd
3-10-205 Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264,  lindedijk@hotmail.com indoor D     O  
4-okt Ruinerwold Woldruiters, Ruinerwold
Jorien Hensing, Bouwkamp 48, 7943HL Meppel, 06-57215520, mennen.woldruiters@live.nl
indoor D V   O  
4-okt Oldeholtpade Casper Fischer,    marathon@menverenigingoldeholtpade.nl   outdoor     S   Impulswedstrijd
10-okt Schildwolde PSV SEO
N.Rood, Jonker Egbert Clantsingel 43, 9617 ET, Harkstede. info@Roodvoetverzorging.nl. 
indoor D V   O  
10-okt Oenkerk Y. van Houten, Haadwei 28, 9108 MA Broeksterwald,  psvtrynwalden@hotmail.com indoor D     O friezencompetitie en ook voor overige paarden en ponys  2 proeven
17-okt Sleen A.Betting, Bakkersteeg 4, 7843PX Erm, 0591-362188, bakkersteeg@hetnet.nl  indoor D V   O  
18-okt Nijeberkoop Sec. Mevr S.Kortekaas te Nijeberkoop, 0516-441577, www.sgw-friesland.nl,  secretariaat@sgw-friesland.nl outdoor     S O Impulswedstrijd
Hobbyklasse
24-okt Gorredijk Mathijs Kramer, Kolderveen 15, 8407 EN Terwispel, 06-54682390, menvereniginggorredijk@gmail.com indoor D V   O  
25-okt Blijham PSVOmlandia
A. Schenkel, 06-25371453, wedstrijdsecretariaat@omlandia.eu
indoor D V   O  
31-okt Westerbork MV Borkerruiters
Annechien Pol, 06-51409595, email: mennen.Borkerruiters@gmail.com
indoor D V   O  
31-okt Oostwold I.Werkman, Eestumerweg 41, 9792 RB  Ten Post, 050-3021619 Cont.pers. Nicole Rood                                      e-mail:  rood-nic@gmail.com indoor D V   O  
31-okt Tolbert Menvereniging Westerkwartier  I. Niesing, Pasop 25, 9355 TH Midwolde, 06-14200344,  Opgave@mrwesterkwartier.nl indoor D       alleen open gesteld voor shetlanders.
7-nov Onstwedde PSV de Driesporen Onstwedde, Martine Trijbels, Dwarsdiep 15, 9663 TS Boven Pekela, 0597-647571, martine@trijbels.nl   indoor D     O 2 dressuur proeven, hobby klasse en bixie 
14-nov Oudega SM F Algra, Westersanning 2a, Oudega  Sm, 0512- 370882, info@sanninghoeve.nl    indoor D V   O  
21-nov Elim Jolanda ten Caat,  Akkerweg 5, 7918 TG Nieuwlande, 0528-352120, jodelejoogie@gmail.com  indoor D V   O  
22-nov Zeijen Kraaienmenners
Max Zwaneveld, Witterhaar 17, 9405 VJ Assen, kraaienmenners@live.nl
indoor D V   O  
28-nov Sonnega H. Donker, Lindedijk 26, 8482 KS Spanga,  0527- 231264  lindedijk@hotmail.com indoor D     O  
5-dec Kollum K. de Haan, Bergsmawei 9, 9124 ES, Jouswier, 0519-241402, ankiedehaan@planet.nl indoor D     O  
19-dec Zuidwolde J. Jongman, Zwolseweg 147, 7707 AD Balkbrug, 0523-657108, mvzuidwolde@planet.nl indoor D     O  
29-dec Vinkega Kees Slot, Hoofdstraat West 74, 8391 KA, Noordwolde, 0561 433047 / 06 19960012, tolsseek@hotmail.com indoor D     O 2 proeven
Wijzigingen/aanvullingen op de menagenda naar: ItoWerkman@hotmail.com          
Versie: 8-5-2014 16:54